BERLİNERCİ SNACKS COFFEE SHOP KONSEPTİ İLE 2020’ DE FRANCHISE İLE BÜYÜYECEK

“Hergün taze, %100 Doğal”  felsefesi ile 2009 yılında faaliyetlerine; özel siparişler alarak başlayan BERLİNERCİ, 2015 yılı sonunda kurumsallaşmaya karar vermiştir. Her gün taze ürettiği ürünlerini; İstanbul geneli  60’ a yakın satış noktasına toptan satış yaparak herkese tanıtmaya başladı.  Bu süreçte operasyon ve franchise altyapı çalışmalarını tamamlayarak 2018 yılı itibari ile Franchise vermeye başlamıştır. BERLİNERCİ Snacks & Coffee Shop  konsepti ile İSTANBUL’da – BERLİNERCİ NİŞANTAŞI  olarak hizmet vemektedir.  Yakında İSTANBUL’un  birçok semtinde sizlerle buluşacağız. BERLİNERCİ bünyesindeki POONCHIK markamız ile de POONCHIK BURSA ve POONCHIK BANDIRMA ‘da hizmet vermekteyiz. 2020 yılında ise 10 Adet BERLİNERCİ ve 15 Adet POONCHIK şubeleri ile franchise olarak  Türkiye geneli 12 konsept mağaza hedeflemektedir.

BERLİNERCİ firması sizlere;

Berlinerci Snacks&Coffee Shop(75-150m2), Berlinerci Shop (20-50m2) ve AVM Stand(4-10m2)  konseptleri ile “düşük yatırım bedeli ile maksimum kar sağlamayı” sunuyor.

“ İçinden Lezzet Fışkıran Tatlar”

BERLİNER ürünümüz başta olmak üzere; 25 adet butik ürünümüzle,  2017 yılında Bayim Olur musun? Fuarı ile birlikte tüm Türkiye’ ye bu tatları tattırmak istiyoruz. İçinden Lezzet Fışkıran tatları insanımızın damak tadına uyarladık. Gerek tatlı, gerek tuzlu gerekse diyabetik ürün gruplarımız sayesinde Türkiye’ye yiyecek/içecek sektörüne yeni  konseptimizi ve butik ürünlerimizi tanıtmaya hazırız.

 Ayrıca “Kahvenin yanına en iyi ne gider? Tabi ki BERLİNER” başlığımız altında bu güzel tatları kahve çeşitlerimiz ile birleştirdik. Kahve tutkunlarına vazgeçemeyeceği lezzetleri sunmak için sabırsızlanıyoruz